O NAS

ekipa VIDEOPAMIĄTKI

Członkowie VIDEOPAMIĄTKA.PL, to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja – fotografia i film. To sprawdzony i doświadczony zespół, który charakteryzuje się pełnym oddaniem podczas pracy, życzliwością, taktem, kulturą osobistą i nienagannym wyglądem. Wszyscy członkowie naszego Studia świadczą usługi na wysokim poziomie. Nasi operatorzy i fotografowie są zgrani, dlatego zlecając usługę filmowania i fotografowania, macie Państwo pewność, że nie będą wchodzić sobie w drogę, realizując jeden wspólny cel – piękny reportaż dla Pary Młodej. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi członkami naszej ekipy.

pio

Piotr

operator / montażysta / fotograf

„Spirytus movens” całego projektu VIDEOPAMIĄTKA. Operator, montażysta, grafik. Od czasu, gdy dostał pierwszą kamerę na swoje 13 urodziny, oczarowany magią rejestracji ruchomego obrazka na taśmie filmowej, wiedział, że w przyszłości zwiąże się z filmem zawodowo. W pracy z kamerą zawsze skupiony. To on zmontuje wasz film sklejając umiejętnie ujęcia z odpowiednią muzyką.

grud

Łukasz

operator

Operator kamery. Człowiek, który nigdy się nie denerwuje. Wrodzony spokój pozwala mu skupić się na pracy operatorskiej, uzyskując pełne pasji ujęcia, gotowe do montażu.
Dobrze wie jak wydarzenia związane ze ślubem potrafią stresować Młodą Parę, dlatego podczas pracy wspaniale rozładuje emocje, zażartuje, a nawet pomoże zawiązać krawat świadkowi.
andrz

Andrzej

fotograf

Fotografia od wielu lat jest nieodłączną częścią jego życia. Z początku hobby, które stało się tym, co chciał robić profesjonalnie. Kształcąc i doskonaląc się w sztuce fotografii podjął decyzję, aby związać swoje życie zawodowe z fotografią. W VIDEOPAMIĄTCE często pracuje razem z operatorami, nie wchodząc nikomu w drogę, mając świadomość, że działa dla wspólnego dobra, jakim jest wyjątkowy reportaż filmowo-fotograficzny.

0
Ciągły rozwój trwa...

Z sezonu na sezon rozwijamy się, kształcimy, modernizujemy sprzęt, wdrażamy nowe rozwiązania techniczne podwyższające jakość naszych produkcji. Nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami. Stawiamy sobie coraz odważniejsze cele i realizujemy je!

0
Zagraniczne realizacje filmowe

Współpraca z różnymi firmami owocuje w ciekawe zlecenia, również zagraniczne. Filmujemy w USA, Japonii, Dubaju, czy na Malediwach.

0
Przechodzimy na bezlusterkowce

Czas zmienić system na nowoczesne aparaty bezusterkowe Canona, dające jeszcze lepszą jakość obrazu, ostrości i koloru. Wszystkie nasze realizacje filmujemy w rozdzielczości 4K.

0
Nowe gadżety

– Elektroniczne stabilizatory żyroskopowe, tzw. gimbale
– System mikroportów

0
Ciągły rozwój trwa...

Do ekipy dołącza mały przyjaciel – DRON, dzięki któremu nasze filmy wzbogaciliśmy o ujęcia z lotu ptaka.

0
Czas na DSLR

Wraz z nowym sezonem następują duże zmiany. Przechodzimy na rejestrację filmów w technice DSLR – wykorzystując cyfrowe lustrzanki z wymienną optyką. Nasz pierwszy apart – kultowy Canon 5D mark II.

0
Witaj Łukaszu

Do zespołu na stałe dołącza nasz II operator – Łukasz. Dzięki jego wsparciu od tej pory nie straszne nam nawet największe imprezy.

0
Czas na Full HD

Dynamiczny rozwój firmy, cały sezon zapełniony zleceniami. Zmiana sprzętu na Canon XH A1s, tym samym VIDEOPAMIĄTKA.PL zaczyna tworzyć filmy w wysokiej rozdzielczości. Wprowadzamy rejestratory dźwięku.

0
Witaj Andrzeju

Przypadkowe spotkanie z fotografem Andrzejem, na jednym z wesel, przyczynia się do zawiązania przyjaźni i tym samym stałej współpracy z bardzo dobrym fotografem.

0
Powstaje VIDEOPAMIĄTKA.PL

Razem z zarejestrowaniem nazwy firmy powstają pierwsze produkcje pod szyldem VIDEOPAMIĄTKA.PL. Nasza pierwsza bardziej profesjonalna kamera to Canon XM2. Wprowadzamy steadycam dla bardziej dynamicznych ujęć.

0
Pierwsze komercyjne zlecenie sfilmowania ślubu

Pozdrawiamy Edytę i Piotra, dzięki którym zarobiliśmy pierwsze pieniądze na filmowaniu.

0
Pierwsze zlecenie ślubne

Było to wesele Izy i Mariusza – znajomych brata – sfilmowaliśmy je małą, amatorską kamerką miniDV Panasonic PV-DV103, a zdjęcia zrobione zostały aparatem HP Photosmart 945.

0
Pierwsza kamera w ręku

To wtedy Piotr dostał swoją pierwszą kamerę wideo. Była to analogowa kamera VHS Panasonic NV-RX 20.

Wyślij do nas wiadomość

Jeżeli chcesz uwiecznić na filmie, lub zdjęciach wydarzenia ze swojego życia – skontaktuj się z nami, zapytaj o ofertę i dostępność terminu. 

kontakt

Social Media