Co to jest?

FEJSBUDA to nowoczesny automat do zdjęć, który zapewni masę śmiechu i uchwyci momenty jakich nie zdoła uwiecznić żaden fotograf. FEJSBUDA od razu wydrukuje Wam wysokiej jakości odbitki, a po imprezie zrobi galerię internetową i udostępni w niej wszystkie foty.

FEJSBUDA jest idealną atrakcją na każdego rodzaju imprezę, zarówno na wesele, urodziny, studniówkę, bal karnawałowy, jak również na event promocyjny czy imprezę firmową. FEJSBUDA zapewni niezapomnianą zabawę, której Twoi goście nie będą mogli się oprzeć. Wspólne fotografowanie to wspaniała atrakcja, która łączy ludzi i wyzwala spontaniczną radość.

Czym jest FEJSBUDA?

FEJSBUDA to rewelacyjny pomysł na uświetnienie każdej imprezy. Proste w obsłudze urządzenie zapewnia nielimitowaną ilość zdjęć, które staną się wspaniałą pamiątką.

Dla kogo?

FEJSBUDA to najlepsza atrakcja na wesele, komunię, studniówkę, urodziny, spotkania biznesowe. Doskonale sprawdzi się także na promocji twojej firmy. 

Obsługa

Obsługa FEJSBUDY jest bardzo intuicyjna,  dlatego nawet dzieci potrafią ją obsłużyć. Przez cały czas asystował będzie nasz kulturalny animator, który w razie jakichkolwiek pytań będzie służył pomocą.

Akcesoria i gadżety

Posiadamy szeroką gamę akcesoriów oraz gadżetów, dzięki którym zdjęcia staną się zabawne i wyjątkowe. Akcesoria są do dyspozycji przez cały czas pracy FEJSBUDY.

Jakie koszty?

Zabawę z FEJSBUDĄ wyceniamy na podstawie wybranego przez Państwa pakietu. Jesteśmy otwarci na różne dodatkowe propozycje,  W cenę usługi wliczony jest transport oraz opieka animatora.

Pamiątka dla każdego

Każdy uczestnik zabawy otrzyma natychmiastowo wydrukowane 2 zdjęcia (jedno zatrzyma dla siebie, a drugie wklei do specjalnej fotoksięgi z życzeniami, która pozostanie wspaniałą pamiątką po wydarzeniu)

Chcesz aby FEJSBUDA rozkręciła Twoją imprezę?

Dzwoń i pisz!

tel.:  885 310 611

email: fejsbuda@gmail.com 

Działamy na terenie województwa mazowieckiego.

Wyślij do nas wiadomość

Jeżeli chcesz uwiecznić na filmie, lub zdjęciach wydarzenia ze swojego życia – skontaktuj się z nami, zapytaj o ofertę i dostępność terminu. 

kontakt

Social Media