Zachowamy Wasze wspomnienia
zachowamy Wasze wspomnienia

VIDEOPAMIĄTKA to profesjonalny projekt, łączący wspólne pasje kilku przyjaciół. Sztuka archiwizacji ulotnych wydarzeń w postaci fotografii i filmu to nasza praca, a zarazem hobby, które towarzyszy nam od lat dziecięcych. 

VIDEOPAMIĄTKA to ludzie z fantazją, kreatywnością oraz z potrzebnymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. VIDEOPAMIĄTKA trafia do klientów młodych i nowoczesnych, a produkcje Studia charakteryzuje dynamika i nietuzinkowość. 

Wybierając usługi VIDEOPAMIĄTKI macie gwarancję rzetelności oraz indywidualnego podejścia do każdego powierzonego zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ponad

0
lat w branży

ponad

0
sfilmowanych ślubów

ponad

0
godzin spędzonych przy montażu

ponad

0
kilometrów w drodze na zlecenia
zachowamy Wasze wspomnienia

Ekipa VIDEOPAMIĄTKA  to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja – fotografia i film. To sprawdzony i doświadczony zespół, który charakteryzuje się pełnym oddaniem podczas pracy, życzliwością, taktem, kulturą osobistą i nienagannym wyglądem.

Wszyscy członkowie naszego Studia świadczą usługi na wysokim poziomie. Nasi operatorzy i fotografowie są zgrani, dlatego zlecając usługę filmowania i fotografowania, macie Państwo pewność, że nie będą wchodzić sobie w drogę, realizując jeden wspólny cel – piękny reportaż dla Pary Młodej. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi członkami naszej ekipy.

Piotr

"Spirytus movens" całego projektu VIDEOPAMIĄTKA. Operator, montażysta, grafik. Od czasu, gdy dostał pierwszą kamerę na swoje 13 urodziny, oczarowany magią rejestracji ruchomego obrazka na taśmie filmowej, wiedział, że w przyszłości zwiąże się z filmem zawodowo. W pracy z kamerą zawsze skupiony. To on zmontuje wasz film sklejając umiejętnie ujęcia z odpowiednią muzyką.

Łukasz

Operator kamery. Człowiek, który nigdy się nie denerwuje. Wrodzony spokój pozwala mu skupić się na pracy operatorskiej, uzyskując pełne pasji ujęcia, gotowe do montażu. Dobrze wie jak wydarzenia związane ze ślubem potrafią stresować Młodą Parę, dlatego podczas pracy wspaniale rozładuje emocje, zażartuje, a nawet pomoże zawiązać krawat świadkowi.

Andrzej

Fotografia od wielu lat jest nieodłączną częścią jego życia. Z początku hobby, które stało się tym, co chciał robić profesjonalnie. Kształcąc i doskonaląc się w sztuce fotografii podjął decyzję, aby związać swoje życie zawodowe z fotografią. Pracując razem z operatorami, nie wchodzi nikomu w drogę, mając świadomość, że działa dla wspólnego dobra, jakim jest wyjątkowy reportaż filmowo-fotograficzny.

Wyślij do nas wiadomość

Jeżeli chcesz uwiecznić na filmie, lub zdjęciach wydarzenia ze swojego życia – skontaktuj się z nami, zapytaj o ofertę i dostępność terminu. 

kontakt

Social Media